آرایشی و زیبایی, مراقبت و سلامتی

چگونه موهای خود را صاف و شفاف کنیم

 

.استفاده از محصولاتی مثل ژل، موس و کرم های مو، درخشندگی مو را از بین می برد و موها را کدر می کند. شما می توانید از یک شامپوی پاک کننده گیاهی، هر دو هفته یک بار برای زدودن باقیمانده مواد آرایشی از موهایتان استفاده کنید.

شوره مو مشکل اغلب خانم هاست و اغلب هم به صورت فصلی بروز می کند. راه حل این مشکل علاوه بر استفاده از شامپوهای ضد شوره معتبر، باید از یک رژیم غذایی سالم مقوی و سرشار از پروتئین استفاده کنید .

.از برس مویی برای شانه کردن موهایتان استفاده کنید، چون نه به موهای شما آسیب می رساند و نه باعث تجمع چربی در ریشه مو می شود و با استفاده از این برس چربی به طور متوازن در تمام طول ساقه مو پخش می شود..

استفاده از ژل یا کرم حاوی سیلیکون، باعث درخشندگی موهای شما قبل از حالت دادن به آن می شود..

.برای حجم بخشیدن به موهای نازک، می توانید از شامپوهای حجم دهنده استفاده کنید.

.موهای درخشان و ابریشمی، روغن های مو را فراموش نکنید.

استفاده از روغن مو
.روغن های طبیعی پوست سر، موها را چرب و مرتب نشان می دهد. از طرف دیگر، آن ها یک عملکرد محافظتی انجام می دهند، بنابراین نیازی به خلاص شدن از شر آن نیست. علاوه بر این، برخی از مدل‌های مو با موهای چرب بهتر دیده می‌شوند. روغن های طبیعی مانند یک لایه محافظ عمل می کنند و کوتیکول مو را صاف کرده و درخشندگی مو را افزایش می‌دهند. بنابراین، اگر موهای براق با مدل موی زیبا می خواهید، از روغن مو استفاده کنید.
.روغن مو نه تنها موهای شما را درخشان تر می کند، بلکه سلامت موهای شما را نیز بهبود می بخشد. فراموش نکنید که از شامپوی شفاف کننده برای از بین بردن چربی های طبیعی همراه با روغن مو استفاده کنید. زیرا تجمع بیش از حد محصول روی مو منافذ را بسته کند و باعث ناراحتی می‌شود. به عنوان یک جایگزین، می توانید برای شستشوی از سرکه سیب نیز استفاده کنید، زیرا به آرامی بقایای روغن ها را پاک می کند و در عین حال موهای شما را براق می‌کند..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.